Strona główna » O firmie

O firmie

WITAJ  W  NASZYM  SKLEPIE

 

Misją naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie i wsparcie w zakresie produkcji lodów, ciast, deserów wraz z technologią, surowcami, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
Nasza jakość produktów, umiarkowane ceny i dobry serwis sprawiają że pozyskujemy ciągle nowych klientów a zatem ciągle powiększamy nasz asortyment.
Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów i wyłącznym dystrybutorem
na Polskę dwóch włoskich firm, co pozwala nam utrzymać niższe ceny naszych produktów.

IPSA SpA  to włoska firma założona w 1978 roku. Bogaty asortyment produktów obejmuje: składniki do tradycyjnych włoskich lodów, wyrobów cukierniczych i ciastkarskich, mieszanki, polepszacze, kremy, sosy, marmolady, dżemy, nadzienia, produkty z czekolady, oleje, tłuszcze i wiele innych.
Poza Włochami firma IPSA posiada sieć dystrybucji w 60 krajach świata.


GELDUE s.r.l  to włoska firma założona w 1985 roku. Pełny asortyment produktów i składników do produkcji  rzemieślniczych i komercyjnych lodów oraz deserów i ciast.
Firma ta poza Włochami posiada sieć dystrybucji w Europie, Afryce, Oceanii, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Środkowej, Bliskim i Dalekim Wschodzie
Produkty 
Oferujemy surowce i produkty: dla wegan, bez glutenu, bez cukru, bez utwardzanych tłuszczów  oraz produkty z czystą etykietą.
Receptury
Kiedy zechcesz poszerzyć ofertę swojej lodziarni lub cukierni i czujesz potrzebę wdrożenia nowych receptur,
chętnie Ci w tym pomożemy!
Wsparcie technologiczne
Dla naszych klientów oferujemy bezpłatne wsparcie 7 dni w tygodniu. Nasi technolodzy na każdym etapie produkcji lodów, tortów lodowych, kremów do ciast czy deserów służą pomocą łącznie ze szkoleniem Twoich pracowników w zakresie produkcji.


Nasza Polityka Handlu

   ZAMÓWIENIA powyżej 1000 zł – WYSYŁKA GRATIS
   ZAMÓWIENIA powyżej 2500 zł – 10% RABAT + WYSYŁKA GRATIS
   ZAMÓWIENIA powyżej 4000 zł – WYCENA INDYWIDUALNA

Zapraszamy do współpracy!
 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail